KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657117

nr 1665 7117

Glenn Rounds, Ros. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:46:33

Rosenthal
Rosenthal är en tysk porslinsfabrik, grundad 1879 av Philipp Rosenthal.